PODOLOG - KOSMETOLOG - PSYCHOPEDAGOG

Jako podolog Gdańsk pomagam osobom, które borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami stóp i paznokci i z rozmaitych przyczyn nie mogą lub nie chcą udać się do gabinetu podologicznego.

Wiek, choroba uniemożliwiająca swobodne poruszanie się, nieśmiałość, zmęczenie, brak czasu to tylko niektóre sytuacje, kiedy pacjenci wybierają zabieg w domu.

Fascynacja podologią rozwijała się we mnie stopniowo. Już podczas studiów na kierunku zdrowie publiczne najwięcej satysfakcji przynosiły mi zabiegi, które miały charakter terapeutyczny.

Fakt, że mogłam przyczynić się do poprawy zdrowia oraz komfortu życia pacjentów, nadawał mojej pracy wyjątkowe znaczenie.

Pracując na statku pasażerskim z ludźmi z całego świata, coraz lepiej rozumiałam, jak wielu z nich cierpi przez swoje stopy.

Po powrocie do Polski byłam już pewna, w którym kierunku chcę się dalej kształcić a następnie otworzyć swój własny gabinet podologiczny Gdańsk. Ukończyłam zawodowy kurs podologiczny w Warszawie, liczne szkolenia oraz warsztaty, na których zdobyłam rozległą wiedzę. Ciągły rozwój jest niezaprzeczalnie wpisany w zawód podologa i dzięki temu mogę oferować coraz większą gamę zabiegów takich jak pielęgnacja stóp i dbanie i paznokcie Gdańsk.

Być może wstydzisz się zamówić zabieg do domu. Pamiętaj, ja nie oceniam. Chcę tylko pomóc Tobie lub osobie, dla której zamawiasz zabieg. Nie jest istotne, w jakim stanie są paznokcie czy skóra, dla mnie liczy się tylko to, jak bardzo ja mogę Ci pomóc.

Z dumą mogę powiedzieć, że robię to, co kocham. Podologia jest moim wyborem, wynikającym z powołania i pasji.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w profesjonalnej pielęgnacji stóp

ZADZWOŃ pod numer 504 799 432

 

Zaufaj mojej pasji, wiedzy i umiejętnościom.

 

TWOJE STOPY W DOBRYCH RĘKACH

 

A A A